-سيستم پشتيباني از مشتري داريد؟

بله - اين سيستم رو هم جهت ارتباط بهتر مشتري با فروشگاه پس از خريد در مجموعه خودش قرار داده اماسيستم پشتيباني از مشتري در حال حاضر در حال به روز شدنه و يه تيم خاص مخصوصا براي اينکار تدارک ديده شده و اين سيستم به ياري خدا به زودي تکميل ميشه و با امکاناتي بهتر مورد استفاده قرار ميگيره.

-من خودم شخصا ميتونم براي خريد بيام شرکت؟

البته، ميتونيد در ساعت هاي کاري شرکت هر زماني که مايل بوديد تشريف بياريد. البته ما توصيه ميکنيم قبل از اومدن يه هماهنگي اي انجام بدين که در صورتي که کالاي مورد نظرتون در اون زمان در دفتر شرکت موجود نبود، وقتتون تلف نشده باشه.

-حداقل سقف خريد چقدره؟

حداقلي براي سقف خريد وجود نداره. شما هر کدوم از کالاهاي ما رو ميتونيد بصورت آنلاين سفارش بديد که براتون ارسال بشه.

-چرا ساييتون سيستم پشتيباني آنلاين نداره؟

تا بحال هدف ما بيشتر اين بوده که بتونيم بصورت کلامي مشکلات دوستان رو حل کنيم ، براي همين بچه هاي شرکت از ساعت 8 صبح تا ساعت 9 شب بي وقفه پاسخگويي سوالات دوستان هستن. البته سيستم پشتيباني آنلاين هم در برنامه کاري شرکت قرار داده و انشاءالله به زودي به بهره برداري ميرسه.

-مزيت دفترچه شما به دفترچه های مشابه چيه؟

هزینه پایین، طراحی زیبا، تیم متخصص و ...

- مزيت خريد اينترنتي به خريد حضوري چيه؟

خريد اينترنتي باعث صرفه جويي در وقت و هزينه مشتري ميشه. براي اينکه مشتري ميتونه قبل از اينکه خريدش رو انجام بده، با چند کليک ساده از مشخصات محصول به طور کامل اطلاع پيدا کنه و بعلاوه ميتونه قيمت و شرايط محصول رو با جاهاي ديگه مقايسه کنه. بعلاوه، در خريد اينترنتي شما خريد رو انجام ميديد و جنس رو جلوي درب منزل خودتون تحويل بگيريد. همچنين، سيستم خريد اينترنتي 5040 اين امکان رو به مشتري ميده که در صورتي که از جنس خريداري شده رضايت نداشتن، بتونن اون رو مرجوع کرده و هزينه اون رو بطور کامل دريافت کنن.