درباره ما

شرکت تهران ستورز با ۵ دهه فعالیت در امر واردات، توزیع و پشتیبانی دستگاهها و کالاهای پزشکی، یکی از پیشگامان امر تجهیزات پزشکی در کشور می باشد. این شرکت هم اکنون با بیش از ۴ دهه همکاری با کمپانی Zimmer آمریکا (بزرگترین کمپانی حال حاضر ارتوپدی جهان)، با سابقه ترین نماینده این کمپانی می باشد.

شرکت تهران ستورز با همکاری کمپانی HCP که یک شرکت مشاوره لبنانی است ، طیف کاملی از خدمات و کارکردهای مرتبط با طراحی های بیمارستانی و فضاهای درمانی را ارائه می دهد.

کمبود بیش از یکصدو پنج هزار تخت بیمارستانی در کشور و لزوم بازسازی بیمارستان ها و مراکز درمانی فرسوده و ناکارآمد، مدیران شرکت تهران ستورز را به فکر وا داشت تا گام های جدی و موثری در راه تاسیس بخشی با نام “طراحی بیمارستان و مراکز درمانی” در زیر مجموعه این شرکت بر دارند . هدف از این کار تلاش برای از میان برداشتن فاصله سطح کیفی بیمارستان ها و مراکز درمانی با استانداردهای جهانی به منظور ایجاد یک محیط درمانی بیمارمحور با بهره گیری از جدیدترین فناوری های به روز جهانی می باشد.

شرکت تهران ستورز از سوی یک تیم کارشناسی متشکل از متخصصین در رشته های مختلف طراحی ساختمانی و خصوصیات ساختمانهای پزشکی و درمانی پشتیبانی می شود. آنها اطلاعات و دانش گسترده ای از استانداردهای بین المللی دارند و هم چنین دارای گواهینامه های معتبر از ) ۲۰۱۴ FGI (Facility Guidelines Instituteو AIA (American Institute of Architecture) می باشند تا بالاترین استانداردها و الزامات ایمنی ارائه شده از طرف JCI، AIA، NFPA، ASHRAE (آمریکا)، را در اختیار متقاضیان قرار دهند.