Omega Programming

 

 آموزش جوملا

 

 دوره آموزش جوملا مقدماتی تا پیشرفته

 

   سیستم مدیریت محتوای جوملا یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتواست که در حال حاضر 5 درصد از کل سایتهایی که در دنیا راه اندازی میشوند بر پایه جوملا پیاده سازی میگردند.طراحی یک سایت داینامیک از پایه دارای سختی ها و مشکلات خاص خود باشد که علاوه بر زمانبر بودن هزینه های زیادی را شامل میشود.

در حال حاضر حدود 8 هزار افزونه قابل نصب بر روی جوملا 3 و 3.5 منتشر شده که به جرات میتوان گفت که تمام نیازهای یک طراح وب سایت را پوشش خواهد داد.

این دوره برای کلیه عزیزانی که مایل به فراگیری جوملا هستند تدوین شده است که از شما یک طراح حرفه ای وب سایت خواهد ساخت! .. با فراگیری این دوره میتوانید وارد بازار کسب و کار شده و به عنوان یک طراح قدرتمند سایت حرفی برای گفتن داشته باشید.

ادامه مطلب و ثبت نام

 

آموزش سئو

  

دوره آموزش سئو - مقدماتی

 

سئو مقوله ای فنی نیست بلکه یک علم است که می بایست فراگرفته شود.

 سئو مخفف کلمات Search Engine Optimization می باشد. سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در برگیرنده مجموعه ای از استراتژی ها و تکنیک هایی است که با استفاده از آن می توانید میزان بازدیدکنندگان وب سایت و رتبه آن در صفحه نتایج موتورهای جستجو از جمله گوگل را بالا ببرید.

آن دسته از افرادی که قصد دارند تا رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقاء دهند و علاقه مند به بازاریابی نوین و تجارت الکترونیکی هستند نیازمند یادگیری سئو هستند. سئو فرایند ساده ای نیست که به راحتی پیاده سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم و صبر است. موتورهای جستجو بطور مداوم الگوریتم های رتبه بندی خود را تغییر می دهند بنابراین باید اطلاعات خود را در زمینه سئو بروز نگه دارید. 

   ادامه مطلب و ثبت نام

آموزش اندروید

 

 دوره آموزش برنامه نویسی اندروید

 

  گستره امکاناتی که Android در اختیار برنامه نویس قرار می دهد بسیار زیاد است. سیستم عامل اندروید براساس Java SE که برای کامپیوترهای Desktop ساخته شده ایجاد شده است، و این بدان معناست که تقریبا دست شما برای انجام هر کاری باز است، زیرا امکانات آن از قبل موجود است.

دستگاه هایی که بر اساس Android کار می کنند بسیار زیاد و متنوع هستند، گوشی های موبایل، تبلت ها، تلویزیون های هوشمند، و بردهای الکترونیکی ساخته شده به صورت سفارشی.

در این دوره آموزشی مبانی و مفاهیم برنامه نویسی Android را بطور کامل خواهید آموخت. کاربران این دوره میتوانند با کسب مهارتهای مطرح شده در سرفصلهای دوره گام بزرگ و سریعی جهت ورود به بازار اپلیکیشن های اندرویدی برداشته و با انتشار برنامه های طراحی شده خود در فضای مجازی کسب درآمد کنند.

 ادامه مطلب و ثبت نام